NEMA ZA ČIME DA ŽALI: Nina HRABRO krenula, pa doživela ubedljiv poraz od Serene Vilijams!

10.02.2021

03:35

Srpska teniserka Nina Stojanović poražena je u 2. kolu Australijan opena od Serene Vilijams sa 2:0 (6:3,6:0).

Nina Stojanović

Meč Srpkinje i Amerikanke trajao je 70 minuta.

Nina Stojanović je sjajno otvorila meč, igrala je veoma dobro, pogađala je bekhend paralele, pa je već u prvom gemu propisno namučila Serenu Viljams.

Lako je uzela svoj servis gem i pripretila Sereni u narednom, ali je propustila prilike da izjednači na svoj gem pri rezultatu 1:2 i Vilijams je napravila brejk.

Taj brejk je održavala do kraja seta i sigurnim servisima i jakim udarcima u svom stilu došla do prednosti.

U drugom setu Serena je podigla nivo igre, odmah je napravila brejk  i tu je sve bilo gotovo. Stojanovićeva nije uspela da osvoji nijedan gem, pa je Vilijams sa ubedljivih 6:0 obezbedila trijumf.

Serenu u trećoj rundi čeka Ruskinja Anastasija Potapova.