UDARNA VEST: Ništa od VELIKOG DUELA sa Nadalom, Srbin ELIMINISAN sa Australijan opena!

09.02.2021

09:42

Nakon ogromne borbe u pet setova.

Viktor Troicki i Novak Đoković

Srpski teniser Viktor Troicki poražen je od Majkla Moa u prvom kolu Australijan opena rezultatom 3:2 (7:6, 6:7, 3:6, 7:6, 7:5).

Imao je nekada 12. igrač sveta sve u svojim rukama. U petom setu je vodio sa 4:0, uz dva brejka viška, ali je ispustio priliku da se domogne druge runde.

Mo je bio najbolji kada je bilo najpotrebnije, ušao je u furioznu seriju, i izbacio je Srbina sa Otvorenog prvenstva Australije posle čak četiri časa i 11 minuta borbe.

Podsetimo, ranije jutros Filip Krajinović je obezbedio prolaz u drugo kolo, dok je Rafa Nadal u tri seta nadigrao Lasla Đerea. Upravo će sa Špancem Mo odmeriti snage u drugoj rundi Otvorenog prvenstva Australije.