NOLETU SE SVE OTVARA: Jedan od favorita ispao sa Rolan Garosa

28.09.2020

14:30

Sjajna vest za najboljeg tenisera sveta.

Novak Đoković

Kanadski teniser, 22. reket sveta, Feliks Ožer-Alijasim  ispao je već u prvom kolu Rolan Garosa od Jošihita Nišioke. Japanac je posle dva sata i 34 minuta slavio sa 3:0 (7:5, 6:3, 6:3).

Meč je bolje otvorio Ožer-Alijasim jer je prvi došao do brejka, ali je potom Japanac uzvratio istom merom, a u 11. gemu prvog seta je još jednom oduzeo servis protivniku, a u narednom je okončao set.

Naredna dva seta je Nišioka dobio istim rezultatom (6:3), a u oba je napravio po dva brejka, s tim što je u poslednjem i pretrpeo jedan pri vođstvu od 5:1.

U drugom kolu, Nišioka će igrati protiv Francuza Uga Gastona koji je bio bolji od sunarodnika Maksima Žanvijera.