Kraj za Krajinovića u Šangaju!

06.10.2019

09:26

Filip Krajinović zaustavljen je u prvom kolu ATP Mastersa u Šangaju. Srpski teniser poražen je od Portugalca Žoaa Souze nakon dva časa i 19 minuta igre 2:1 (6:2, 4:6, 6:7)

Filip Krajinović

Krajinović je lako osvojio prvi set u kojem je napravio čak tri brejka. U drugom delu igre vođena je jednaka borba, ali je Souza u presudnim trenucima bio bolji igrač i uz brejk u 10. gemu stigao je do izjednačenja.

Teniser iz Portugalije vodio je sa 4:1 u odlučujućem setu, a Krajinović je uspeo da se vrati.

Imao je Souza čak tri meč lopte na Krajinovićev servis pri rezultatu 6:5, ali je Srbin uspeo da se spasi i dođe do taj-brejka. Vodio je Krajinović sa 3:0 i 4:2, ali je Souza uspeo u finišu da napravi novi preokret i dobije ovaj meč.