Filip i Miomir bez četvrtfinala!

22.08.2019

07:54

Srpski teniseri Filip Krajinović i Miomir Kecmanović završili su svoje učešće na turniru u Vinston Salemu.

Miomir Kecmanović

Obojica su imala šansu da se plasiraju u četvrtfinale, ali nisu uspeli da dobiju svoje mečeve.

Filip Krajinović je odigrao samo jedan set protiv Fransesa Tijafoa. Izgubio ga je sa 6:2, a onda je predao meč. Srpski teniser zbog bolesti nije mogao da nastavi meč, jer nije bio u stanju da se takav ravnopravno suprotstavi mladom Amerikancu.

Sa druge strane Kecmanović je turnir završio porazom od Denisa Šapovalova, rezultatom 6:2, 6:3.

Kecmanović je imao dosta problema sa servisom, u svakom gemu u prvom setu Šapovalov je imao barem jednu brejk loptu, a u takvoj situaciji nije se moglo više od časnog poraza.