Đere kiksnuo!

09.04.2019

17:39

Srpski teniser Laslo Đere poražen je u prvom kolu turnira u Marakešu od Italijana Lorenca Sonega u dva odigrana seta rezultatom 6:3, 6:3.

Laslo Đere

Sonegu je bilo potrebno jedan sat i 21 minut igre da lako savlada Đerea.

Srpski teniser nije imao nikakav odgovor u prvom setu, gde je u pet protivničkih servis gemova osvojio samo tri poena.

U drugom setu Italijan je opet napravio brejk, ali je u narednom gemu Laslo imao šansu da uzvrati istom merom. Ipak, nije iskoristio dve vezane brejk prilike ostao je u zaostatku.

Do kraja meča Sonego je nastavio da servira odlično, još jedanput oduzeo servis Đereu i veoma lako došao do pobede.

On će se na turniru iz Serije 250 u drugoj rundi sastati sa Holanđaninom Robinom Haseom.

Laslu je ovo bio prvi turnir posle mesec dana i poraza od Miomira Kecmanovića u Indijan Velsu, posle fantastičnih rezultata na šljaci i osvajanja turnira u Rio de Žaneiru.