24.03.2019

20:22

Miloš Raonić poražen je u trećem kolu Mastersa u Majamiju. Od njega je bolji bio Britanac Kajl Edmund.

Kajl Edmund

U okršaju 12. i 19. nosioca u trećem kolu Mastersa u Majamiju pobedu je izvojevao slabije rangirani Kajl Edmund koji je sa 6:4, 6:4 savladao Miloša Raonića.

Edmund je posao u Majamiju na putu ka osmini finala završio za sat i 29 minuta i po jedan brejk u oba seta.

Interesantno, Edmund je u oba seta iskoristio prve i jedine prilike za brejk. U prvom setu imao je dve brejk lopte u petom gemu i i skoristio je drugu, a u drugom setu je jedinu šansu imao i iskoristio u devetom gemu nakon čega je svojim servisom završio posao u ovom meču. Sam rivalu nije dozvolio nijednu priliku za povratak u meč.

U osmini finala, Edmund će odmeriti snage sa Džonom Iznerom koji je sedmi favorit.