AJKULE I DELFINI PODELILI PLEN: Hrvati bez trijumfa protiv podmlađene Srbije!

13.09.2018

15:06

Naši veterpolisti odigrali su 10:10 protiv selekcije Hrvatske u poslednjem meču grupne faze Svetskog kupa u Berlinu.

Vaterpolisti Srbije

Hrvati su daleko bolje otvorili ovaj duel protiv podmlađene selekcije "delfina", sa tri precizna šuta za četiri minuta poveli su sa 3:0, što je Ognjen Stojanović sredinom uvodne deonice uspeo da smanji svojim pogotkom.

Pokušavali su naši igrači, često prilazili na -1, ali su Hrvati uspešno čuvali rezultat. Ipak, Strahinja Rašović je uspeo da matira suparničkog čuvara mreže, poravnavši na 7:7 uz pet minuta preostalog vremena u trećoj deonici.

Poslednja četvrtina bila je i najuzbuljivija, "delfini" su znatno popravili odbranu, a Viktor Rašović je na minut do kraja pogodio za izjednačenje (10:10) i postavio konačan rezultat.