Dupla kruna Partizanu posle 14 godina!

24.11.2019

21:51

Ragbisti Partizana su kompletirali duplu krunu u domaćim takmičenjima pošto su u finalu Kupa Srbije savladali Crvenu zvezdu.

RepublikaFoto: pixabay.com

"Crno-beli" su u poslednjoj utakmici sezone bili ubedljivi i slavili rezultatom 35:10.

Zvezda je bolje otvorila meč i stekla prednost posle nekoliko minuta igre, ali je usledio preokret.

Partizan je na poluvremenu imao vođstvo od 27:10 i time je praktično obezbedio trijumf.

Ekipa "crveno-belih" je pokušavala da smanji razliku, ali je tim trenera Marka Prijića odigrao odličnu odbranu iz koje je uspeo i da dođe do povećanja prednosti.

Partizan je vratio trofej Kupa Srbije posle četiri godine, a "duplu krunu" je osvojio prvi put posle 14 godina.