FURIOZAN START: Kecmanović POČISTIO Poljaka za drugo kolo na OI!

24.07.2021

07:17

Srpski teniser Miomir Kecmanović se plasirao u drugo kolo Olimpijskih igara pošto je u dva seta savladao Poljaka Kamila Majhšaka sa 6:4, 6:2.

Miomir Kecmanović

Kecmanović je opravdao ulogu favorita i za sat i 18 minuta upisao prvu pobedu na Olimpijskim igrama...

Srbin je odlično počeo meč jer je napravio brejk u prvom gemu, ali je Majhšak uspeo da se vrati u šestom gemu. Tada je uzeo servis srpskom igraču koji je odmah iza toga sebi vratio brejk viška. Tako je Miomir završio prvi set rezultatom 6:4.

U drugom setu Kecmanović počinje sa dva brejka i ekspresno stiže do 4:0, do kraja meča samo je rutinski odradio posao .

Protivnik u drugom kolu biće bolji iz duela Iga Ambera i Pabla Anduhara.