(VIDEO) Luka Mitrović nakon lude pobede Bamberga nad Barsom: EVROLIGA OVO NIJE UPAMTILA!

16.11.2017

22:37

Bivši kapiten Crvene zvezde i sadašnji košarkaš Bamberga Luka Mitrović sabira utiske nakon neverovatnog preokreta nemačkog tima nad Barselonom. Šampioni Nemačke su posle prvih 10 minuta bili u zaostatku od 26 poena (12:38), da bi na kraju slavili rezultatom 84:81.

Mitrović u euforiji nakon spektakularnog preokreta protiv Barselone

Mitrović je bio oduševljen izdanjem njegovog tima u duelu protiv španskog velikana.

- Ovo je bila najluđa utakmica koju sam igrao u karijeri - rekao je Luka.

- Ne znam da li je ovo pobeda posle najvećeg preokreta u Evroligi, ali je definitivno jedna od najluđih. Stvar je u tome što nijednog trenutka nismo prestali da verujemo.

Barselona je prvi deo igre dobila rezultatom 38:12...

- Prva četvrtina bila je katastrofa. Meč je išao iz naše najgore utakmice do najbolje u samo 30 minuta. Počeli smo užasno, ali smo se probudili. Hvala i navijačima koji su nam mnogo pomogli, pogotovo u trenucima kada smo se vraćali u meč.