ISTORIJSKA BRUKA: Klipersi IZGUBILI poluvreme sa 50 razlike!

27.12.2020

22:02

Los Anđeles Klipersi odigrali su jedno od najgorih poluvremena u istoriji košarke.

Duel Lenarda i Dončića

Klipersi, koji važe za jednog od glavnih favorita za titulu, na poluvremenu utakmice sa Dalas Maveriksima gubili su rezultatom 77:27.

Da, gubili su 50 razlike – na poluvremenu!

Klipersi su time oborili rekord kao ekipa koja je izgubila sa najvećom razlikom u istoriji NBA lige, od kada je uvedeno merenje vremena za napad.Los Anđeles Klipersa odigrali su jedno od najgorih poluvremena u istoriji košarke.

​Klipersi su dobro počeli sezonu i upisali dve pobede u nizu, pa niko nije očekivao da se ovoliko obrukaju na domaćem terenu. Ovakav rezultat ništa ne može da opravda, pa ni izostanak prve zvezde ekipe Kavaja Lenarda. Pogotovo zato što na drugoj strani nema Kristapsa Porzingisa.