Posle velike borbe Partizan izgubio

08.11.2017

18:50 >> 21:06

U hali "Aleksandar Nikolić", košarkaši Partizana poraženi su od Lokomotive iz Kubanja sa 83:93.

Vilijam Gos bio je prvi strelac Partizana, a Reglend prvi strelac utakmice

Crno-beli sad imaju skor 1-4, dok su "Lokosi" našeg trenera Saše Obradovića neporaženi u Grupi C.

Partizan je u ovom meču igrao bez pomoći kapitena Novice Veličkovića  i Marka Čakarevića zbog povreda.

Pobedu gostima donela je bekovska linija. Regland je ubacio 23 poena uz 5 asistencija , Lesli je imao 13 poena i 6 skokov , a Kulagin je dodao  17 poena, a imao je i 4 skoka i 6 asistencija. Kvoli je ubacio 12 poena, a Antipov i Brokof dali su po 10 poena.

Bolji od osatlih u redovima Partizana bili su Samjuels sa 17 poena i 11 skokova, Vilijams Gos je dodao 18 poena i 7 asistencija, Vanja Marinković je tome dodao 13 poena, a Miler je ubacio 17 poena i 4 asistencije.

U sledećem kolu Partizan dočekuje Albu, a Lokomitva dočekuje Limož.

Tok meča:

IV četvrtina

10. minut: Ušlo se u penal završnicu, kraj utakmice Lokomotiva je pobedila

9. minut: Reglend daje novu trojku i Lokomotiva odlazi na 10 poena prednosti

6. minut: Reglend pogađa trojku za 74:81, vraća trojku VIlijams Gos, Semjuels dobija petu ličnu grešku

4. minut: Lejsi pogađa dvojku za prvu dvocifrenu prednost Lokomotive, on trenutno ima 15 poena

2. minut: Pogađa trojku Antipov, odmah Semjuels vraća trojku, a zatim Kulagin pogađa za tri poena

1. minut: Počela je poslednja četvrtina, Reglend polaže u kontri

III četvrtina

10. minut: Kraj treće deonice

10. minut: Lejsi ponovo pogađa, Lokomotiva je sedam poena viška

9. minut: Lejsi vezuje pet poena

7. minut: Posle sjajnog dodavanja Gosa, Šalić pogađa za dva poena

5. minut: Reglend potiže novu trojku i sada ima 13 poena, Vilijam Gos vraća trojku. Rezultat je izjednačen 52:52.

3. minut: Semjuels kupi promašaj Gosa i poentira za dva poena

1. minut: Počela je treća četvrtina, Vilijams Gos pogađa trojku.

II četvrtina

10. minut: Kraj druge četvrtine

10. minut: Gavrilović polovičan sa "slobodnjaka", Šarić uspeva da uhvati loptu i postigne nove poene za crno-bele. Tehnička za Vilijama Gosa pola minuta pre kraja četvrtine

9. minut: Šesti poen Milera koji drži priključak crno-belima

8. minut: Brokhof pogađa trojku, ne ide Partizanu u ovim trenucima

7. minut: Reglen spušta prednost Partizana na -1

5. minut: Brajan Kvoli pogađa nove poene za ekipu Saše Obradovića, Miler uzvraća

3. minut: Pecarski pogađa trojku za crno-bele

1.minut: Počela je druga četvrtina, Miler pogađa za Partizan

I četvrtina

10. minut: Ivlev zakucava, na kraju prve četvrtine

9. minut: Kulagin pogađa novu trojku za Kubanj

7. minut: Antipov pogađa trojku, Andrić vraća istom merom

5. minut: Marinković pogađa prvu trojku na meču

4.minut: Vilijam Gos ubacuje dvojku, a Saša Obradović traži tajm-aut

3. minut: Semjuels zakucava posle skoro izgubljene lopte Marinkovića

2. minut: Gavrilović precizan sa linije slobodnih bacanja, Poli je za sada postigao sve poene za goste 4:4

1.minut: Utakmica je počela