NEMA STAJANJA: Trinkijerijev Bajern nastavio teror u Evroligi!

11.12.2020

21:39

Košarkaši minhenskog Bajerna su rezultatom 76:62 porazili ASVEL u utakmici 13. kola Evrolige.

Andrea Trinkijeri

Bajern je uspeo da bez većih problema izvojeva i 8. pobedu u ovogodišnjem izdanju Evrolige, a njihova "nova žrtva" bio je francuski ASVEL.

Bavarci su bili u prednosti tokom svih 40 minuta susreta, a na poluvremenu je već sve bilo jasno oko pitanja pobednika kada je na semaforu stajalo 42:25.

Do kraja su igrali samo onoliko koliko su morali da uspešno privedu meč kraju i da sa 76:62 upišu i osmu pobedu u novoj sezoni Evrolige.

Najefikasniji je bio Džejlen Rejnolds sa 17 poena i 11 skokova, a po 11 poena postigli su Đedović i Radošević. Na drugoj strani, Frimen 12 poena, a 10 Jabusel.