Stotka Armanija, Himki zakucan na dnu tabele!

08.12.2020

17:36

Košarkaši Armani Milana savladali su Himki u zaostalom meču 8. kola Evrolige sa 102:93.

RepublikaFoto: Euroleague.net
Himki - Milano

Armani je mnogo bolje otvorio utakmicu i već u prvoj četvrtini imao je dvocifrenu prednost.

Pred kraj prvog poluvremena se Himki vratio na koš zaostatka, ali je Armani vezao četiri trojke i na veliki odmor otišao sa +7.

Dobro se držao Himki u trećoj deonici, ali nikako nije mogao da priđe i značajno smanji rezultat.

Gosti su imali +12 pred poslednja dva i po minuta, a Himki je na pet poena zaostatka vratio Miki sa dve trojke.

Ipak, Armani je zadržao prednost i na kraju slavio.

Vladimir Micov je u pobedničkoj ekipi imao 2 poena i 5 asistencija.

Najefikasniji bili su Šilds sa 26, Ledej sa 18, Dilejni sa 14 i Panter sa 15 poena.