Budućnost pregazila Krku i vratila se na vrh

26.10.2019

19:42

Posle poraza od Primorske ekipa Budućnosti nije dozvolila još jednom slovenačkom timu da je iznenadi. Podgoričani su savladali Primorsku 80:60.

RepublikaFoto: Budućnost Voli
Đetići opet pri vrhu tabele

U prvoj četvrtini tim Krke se držao u igri, ali je ubrzo domaćin u „Morači“ uspeo da prelomi meč i dođe do lake pobede.

Meč je prelomila druga četvrtina u kojoj je Budućnost primila samo 10 poena i uspela da svoju prednost popne na 16 poena razlike. Do kraja utakmice prednost je samo rasla, a već na pet minuta do kraja neki mlađi igrači su dobili priliku da se pokažu u sastavu iz Podgorice.

Luka Božić je bio najefikasniji na ovom meču sa 14 poena, a pratio ga je Džastin Kobs sa 13 poena. Kod Krke su samo Kouzi i Ramljak uspeli da budu dvocifrenu.