(VIDEO) Nemilosrdna Primorska stotkom do vrha ABA lige!

26.10.2019

17:58

Novajlija u ABA ligi ekipa Primorske Sikst uspela je da ubedljivo pobedi Mornar na som terenu 101: 83.

RepublikaFoto: Primorska
Novajlija ne prestaje da iznenađuje

Tim iz Kopra je ove sezone u ABA ligi izgubio samo na startu takmičenja od Crvene zvezde, a pre Mornara od Koprana stradali su Partizan i Budućnost.

Prva četvrtina ovog meča završila se nerešenim rezultatom, a na kraju poluvremena Mornar je čak i vodio sa jednim poenom razlike. Ipak sjajna igra Primorske u napadu u drugom poluvremenu donela je domaćinu ubedljivu i laganu pobedu.

Bilo je mnogo raspoloženih u domaćem timu, a najbolji je bio Heris sa 22 poena. Šiško je imao 16 poena, a po 14 su postigli Holt i Hodžić.

Kod Mornara Pulen je ima 19, a Nidam 15 poena.