Durent nezaustavljiv, ali nije mogao sam protiv Reptorsa, dok Lebron kaže MOŽE!

30.11.2018

08:46

Košarkaši Toronto Reptorsa pobedili su Golden Stejt Voriorse rezultatom 131:128, dok su Los Anđeles Lejkersi nadigrali Indijana Pejserse 104:96.

Duel Durenta i Lenarda!

Reptorsi su nadigrali šampione Voriorse posle produžetka, uprkos impresivnom nastupu Kevina Durenta.

Durent je nosio "ratnike" sa 51 poenom (18/31 iz igre) uz 11 skokova i šest asistencija, pogodio je i dve trojke u nizu u poslednjem minutu za produžetak, ali ni to nije bilo dovoljno za slavlje u Kanadi.

Kavaj Lenard je zabeležio rekord sezone od 37 poena (14/24) uz osam skokova za sedmi trijumf Reptorsa u nizu.

Sjajno veče imao je i Lebron Džejms koji je predvodio Lejkerse do desete pobede u poslednjih 14 utakmica, a prekinuvši mini-seriju od dva poraza.

Džejms je bukvalno sam nosio "jezeraše" do trijumfa nad Pejsersima sa 38 poena (15/27), od čega je 12 ubacio u poslednjih pet minuta meča.

Lebron je imao i devet skokova uz sedam asistencija i dve ukradene lopte u preokretu Lejkersa nakon -24 u prvoj četvrtini.