RUMUNI SE NE PREDAJU: Srbija ima meč loptu protiv Litvanije!

17.11.2018

21:51

Fudbalska reprezentacija Rumunije savladala je selekciju Litvanije kod kuće sa 3:0 i tako ostala u igri za prvu poziciju i plasman u viši rang. Ipak, Srbija se pita!

Reprezentativci Rumunije

Rutinska pobeda domaćina očekivala se i pre početka meča, a potvrda toga stigla je već nakon prvih 45 minuta kada je bilo 1:0. U sedmom minutu meča Žorž Puškas doveo je domaće u vođstvo. Dominirali su Rumuni, bukvalno nisu dozvolili gostima da ozbiljnije priprete.

Rezultat dobre igre došao je u vidu dva gola prvo Klaudija Kešerua u 47. minutu, a odmah potom i Nikola Stančiua u 65. za konačnih 3:0. Ovom pobedom domaći su ostali u trci za prvo mesto, ali Srbija ima meč loptu u Beogradu protiv Litvanije ovog utorka. Inače, gosti iz Kaunasa nemaju nijedan bod u grupi.