BUNDES LIGA: Mehengladbah prati Dortmund, Dizeldorf pregazio Hertu!

10.11.2018

16:56

Fudbaleri Borusije iz Mehengladbaha pobedili su Verder u Bremenu u 11. kolu Bundeslige sa 3:1, dok je Dizeldorf je ubedljivo slavio nad Hertom 4:1.

Dizeldorf ubedljivo slavio nad Hertom!

Verder, za koji je Miloš Veljković odigrao ceo meč, upisao je treći poraz u nizu i sada je sedmi sa 17 bodova.

Najzaslužniji za pobedu gostiju bio je Francuz Alesan Plea, strelac het-trika. On je pogađao mrežu Vredera u 39., 48. i 52. minutu. Jedini gol za tim sa Verdera dao je Nuri Sahin u 59. minutu.

Golove za Fortunu dali su Usami u 50, Henings u 563. i Raman u 84. i 90+2, dok je jedini strelac za Hertu bio Zelke u 88. Marko Grujić se još nije oporavio od povrede i on nije bio u sastavu Hertu.

Hofenhajm je na svom terenu bio bolji od Augzburga 2:1, a sva tri gola su viđena u drugom poluvremenu.

Štutgart je slavio kao gost u Nirnbergu 2:0, golovima Baumgartla u 68. i Tomija u 82. i posle četiri poraza u nizu ostvario prvu pobedu.