TADIĆ POGODIO BOD PROTIV FEJSE: Murinjo likovao u Torinu posle trijumfa: Rutinske pobede Sitija i Reala

07.11.2018

20:00 >> 21:59

Rutinske pobede Mančester sitija i Reala, protiv Šahtjora i Plzena. Četa Pepa Gvardiole je slavila 6:0, dok je "kraljevski klub" slavio sa 5:0. Ono što sve ljubitelje fudbala u Srbiji može da raduje pogodak Dušana Tadića protiv Benfike.

FK Real Madrid

U Portugaliji udario Srbin na Srbina, povratnik u "orlovo gnezdo" Ljubomir Fejsa dočekao je Dušana Tadića. Bratski podeljeni bodovi s obzirom da je Honas u 29.minutu doneo prednost domaćinu, da bi srpski maestro Dušan Tadić poravnao rezultat u 61. minutu.

Derbi meč  viđen je u Torinu, gde je "dama" došla do prednosti golom Ronalda u 65. minutu. Poravnanje "đavolima" doneo je Mata iz slobodnog udarca, a potpuni preokret doneo viđen je u 90. minutu. Auto gol postigao je Aleks Sandro.

Bajern je golovima Levandovskog savladao AEK – 2:0.

A Lion i Hofenhajm su remizirali 2:2, iako su gosti igrali sa igračem manje od 51. Minuta. Strelci na ovom meču za domaćina bili su Fakir i Ndombele. Gostujući tim je golovima Kramarića i Kaderabega došao do boda.

Naredno kolo na programu je 27. i 28.  novembra

Grupa E

Benfika - Ajaks  1:1 (Oliveira 29. Tadić 61. minut)

Bajern - AEK 2:0 (Levandovski 30. minut(p) 71. minut)

Grupa F

Mančester siti - Šahtjor 6:0 (Silva 13. Žezus 24. 71. Sterling 49. Marez 84. minut, Žesus 92.minut)

Lion - Hofenhajm 2:2 (Fekir 20. Ndombele 28. Kramarić 65. minut)

Grupa G

CSKA - Roma 1:2 (igrano od 18.55)

Viktorija - Real Madrid 0:5 (Benzema 21. 37. Kazemiro 23. Bejl 40. Kros 67.minut)

Grupa H

Juventus - Mančester junajted 1:2 (Ronaldo 65.minut, Huan Mata 86. minut, Pogba 90.)

Valensija - Jang Bojs 3:1 (igrano od 18.55)