SERIJA A: Milenković - Kolarov 1:1!

03.11.2018

20:43

Fudbaleri Fjorentine i Rome igrali su nerešeno 1:1 u 11. kolu Serije A, u meču koji se igrao na stadionu "Artemio Franki".

"Ljubičasti " su poveli u 33. minutu kada je siguran sa bele tačke bio Žordan Veretu. Prethodno je golman Rome Robin Olsen u svom šesnaestercu oborio napadača domaćih Đovanija Simeonea.

Izjednačenje i bod Romi doneo je Alesandro Florenci u 85. minutu udarcem sa desetak metara.

U dresu Fjorentine svih 90 minuta je igrao mladi srpski defanzivac Nikola Milenković, dok je na drugoj strani kapiten Srbije Aleksandar Kolarov takođe ceo meč bio na terenu.