Betisu inicijativa, Hetafeu bodovi: MAKSIMOVIĆ ODLIČAN

28.10.2018

13:23

Svi čekaju El Klasiko...osim ostalih klubova u La Ligi koji moraju da odigraju svoje mečeve. Hetafe je u okviru desetog kola španske Primere trijumfovao na svom terenu nad Betisom rezultatom 2:0.

RepublikaFoto: instagram.com/getafecf
FK Hetafe

U Madridu je viđena interesantna utakmica pošto je Betis bio taj koji je imao terensku inicijativu, dok je Hetafe imao više pokušaja ka golu Roblesa.

Imali su loptu u nogama puleni Kikea Setijena, ali od toga nisu imali ništa.

Razliku je napravilo drugo poluvreme, Hetafe je brzim golovima za samo 120 sekundi rešio pitanje pobednika na ovom meču.

Poveli su u 60. minutu preko Horhea Moline koji je iskoristio odličan centaršut Anhela.

Konačan rezultat postavio je Dimitri Fulkije sjajnom solo akcijom dva minuta kasnije.

Reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović odigrao je čitav meč za svoju ekipu i bio vrlo zapažen u defanzivnim, ali i akcijama koje su prethodile golovima.

U sledećem kolu Hetafe gostuje poslednjeplasiranoj Ueski, dok Betis u Sevilji dočekuje Seltu.