Piksi i Tošić potonuli dublje!

27.10.2018

20:51

Tijanđin Ćinćan je demolirao ekipu srpskog trenera Dragana Stojkovića Piksija Gvangdžou R&F rezultatom 6:2.

Dragan Stojković Piksi

Gosti su bolje otvorili meč, poveli već u sedmom minutu zahvaljujući golu Pata, da bi Sun Ke četiri minuta kasnije duplirao prednost.

Ekipa Dragana Stojkovića Piksija je uspela da smanji prednost kada je Zahavi u 56. minutu zatresao protivničku mrežu.

Gosti nastavljaju da vrše presing i tri minuta kasnije Sun Ke postiže još jedan gol. Tijanđim skoro da nije završio sa slavljem, kada je Pato ponovo postigao gol. Igrao se 80. minut kada je Renatinjo smanjio prednost sa bele tačke za 2:4. Minut kasnije Pato opet postiže gol, da bi konačan rezultat postavio Jang Ću golom iz penala u 91. minutu.