Englezi izdominirali, pa stepeli pred naletima "furije"!

15.10.2018

21:25

Fudbalska reprezentacija Engleske trijumfovala je protiv Španije u jako uzbudljivom meču sa 3:2 u meču divizije A u Ligi nacija koji je odigran u Sevilji.

Englezi savladali Špance!

Poveli su gosti posle 16 minuta igre, a gol je postigao fudbaler Mančester sitija Rahim Sterling nakon odličnog dodavanja Markusa Rašforda, koje se potom upisao u strelce, a Sterling se 22 minuta posle prvog gola po drugi put upisao u listu strelaca, pošto je matirao Davida de Heu.

Međutim, "crvena furija" se probudila, prvi je Pako Alkaser, postigao gol posle prvog kontakta sa loptom neposredno po ulasku na teren, kada je posle kornera koji je izveo Marko Asensio odlično skočio i glavom zatresao mrežu Džordana Pikforda.

Nakon toga nastavila je Španija da steže obruč oko gola Engleza, ali nikako put do njega nisu mogli da pronađu.

Uspeli su ipak Španci, ipak da još više ublaže poraz pošto je Serhio Ramos postigao pogodak u poslednjem minutu sudijske nadoknade.