SMS bolji od Milenkovića: Iguain se razgoropadio

07.10.2018

14:58

U osmom kolu italijanske Serije A, "udario" Sergej Milinković Savić na Nikolu Milenkovića, odnosno Lacio na Fiorentinu.

FK Lacio

Navijači "nebesko plavih" su imali uvertiru u meč time što su prozvali SMS-a, a njihov Lacio je savladao "ljubičaste", golom Imobilea u 37. minutu.

Dvojica Srba su ceo meč proveli u igri, dok Dušan Basta nije bio u protokolu za ovaj susret zbog povrede.

U narednom kolu, koje je na programu posle reprezentativnih obaveza, Lacio igra u gostima protiv Parme, dok Fiorentina dočekuje Kaljari.

Izgleda da je Đenaro Gatuzo ustalio svoju ekipu, pošto su posle pobede u Ligi Evrope protiv Olimpijakosa (3:1), savladali identičnim rezultatom i Kijevo. Iguain je bio dvostruki strelac, dok je Bonaventura u 56.minutu pogodio treći gol za crveno-crne. Jedini pogodak za "leteće magarce" dao je Pelisier.

21. oktobra Inter dočekuje Milano, dok Kijevo u istom danu igra protiv Atalante koja je danas poražena na svom terenu od Sampdorije, golom Tonelija u 76. minutu.

U prvom meču današnjeg programa Kalča, Parma je savladala u gostima Đenovu 1:3.