PREMIJER LIGA: Arsenal "petardom" po Jokanu i Mitru

07.10.2018

12:50

U osmom kolu Premijer lige, Fulam, tim koji sa klupe predvodi naš Slaviša Jokanović poražen je od ekipe Arsenala na svom terenu - 5:1 (1:1).

"Zelen" je još Fulam za velika dela... Svestan je toga i Jokanović. Od starta sezone Srbin upozorava da Premijer lige nije isto što i takmičenje nižeg ranga.

Lakazet je u 29. minutu postigao prvi gol. Uzvratio je Šurle u 44. minutu i to je bilo sve od Fulama.

U nastavku napadač iz Francuske je još jednom pogodio, a pobedu je overio Remzi. Do kraja utakmice na scenu je stupio Obamejang. Sjajni napadač postigao je dva gola za ubedljiv trijumf gostiju.

Naš Aleksandar Mitrović igrao je na ovom susretu ali nije uspeo da zatrese mrežu.