BUNDES LIGA: Veljković doprineo porazu Verdera, Nastasićev Šalke proradio!

29.09.2018

15:45

Šalke je na svom terenu sa 1:0 savladao ekipu Majnca, dok je Štutgart dobio Verder 2:1 u okviru šestog kola Bundes lige, naš fudbaler Miloš Veljković je pocrveneo.

Veljković pocrveneo!

Nastasić je bio u startnoj postavi Šalkea i odigrao je svih 90 minuta.

Ekipu Lajpciga, upisala i drugu uzastopnu pobedu. Ovog puta na gostovanju Hofenhajmu, rezultatom 2:1.

Poulsen, koji sa dva gola, u 53. i 73. minutu rešava meč u korist gostiju. Utešni gol za Hofenhajm postigao je Kramarić.

Najubedljiviji ovog popodneva bio je Nirnberg, koji je pred svojim navijačima sa 3:0 savladao goste iz Dizeldorfa. Domaćin je poveo golom Berensa iz penala u 28. minutu, a sve dileme oko pobednika u nastavku su svojim golovima otklonili Išak u 64. i Palasios-Martinez u 78. minutu.

Uspešan na svom terenu bio je i Štutgart, koji je savladao ekipu Verdera rezultatom 2:1. Posao domaćima bio je olakšan od 35. minuta, kada je zbog dva žuta kartona isključen srpski reprezentativac Miloš Veljković.

Jedini remi viđen je u Volfsburgu, gde je Menhengladbah osvojio bod - 2:2.