(VIDEO) Projektil pa džentlmenski potez Gobeljića

26.09.2018

17:06

Fudbaleri Crvene zvezde su poveli protiv Napretka fenomenalnim golom Marka Gobeljića koji je udarcem sa distance zatresao mrežu domaćeg tima.

Marko Gobeljić

Igrao se 16. minut, kada su crveno-beli iznudili slobodan udarac, a posle kraćeg dodavanja, Marko Gobeljić je ispalio pravi projektil sa oko 25 metara u sam gornji levi ugao gola Nikole Petrovića - 0:1!

Gobeljić nije slavio ovaj pogodak, s obzirom da je upravo iz Napretka prešao u Crvenu zvezdu.

Još se Kruševljani nisu oporavili od ovog šoka, a usledio je novi.

U 19. minutu meča odlična akcija Bena i Simića, koji je protutnjao po levoj strani i poslao loptu kroz noge golmana Petrovića - 0:2.