Podela bodova Milana i Atalante

23.09.2018

18:13

U petom kolu Serije A, fudbaleri Milana odigrali su nerešeno 2:2 sa ekipom Atalante.

RepublikaFoto: instagram.com/acmilan
FK Milano

Sve je krenulo odlično po ekipu Đenara Gatuza pošto je Gonzalo Iguain doveo svoj tim u vođstvo nakon samo dva minuta igre na asistenciju Susa.

Pogodio je Iguain još jednom, ali je njegov pogodak iz 21. minuta poništen zbog ofsajda.

U drugom poluvremenu videlo smo još više uzbuđenja.

Papu Gomez je izjednačio rezultat u 54. minutu nakon sjajne akcije i asistencije Zapate, međutim radost Atalantinih igrača nije dugo trajala.

Sedam minuta kasnije, Đakomo Bonaventura ponovo koristi asistenciju Susa i donosi svom timu novu prednost.

Imali su Milanisti šansu da u 87. minutu i reše pitanje pobednika, ali je Iguain pogodio stativu.

Usledila je kazna u drugom minutu nadoknade pošto je Emilijano Rigoni postigao gol vredan boda u Milanu.