Karvahal tražio broj povređenog Šoa

10.09.2018

12:43

Bek španske reprezentacije Danijel Karvahal ušao je u svlačionicu Engleske posle utakmice u Londonu i tražio povređenog Luka Šoa, ali je na kraju uzeo samo broj.

Luk Šo

Karvahal i Šo su bili u duelu početkom drugog poluvremena na utakmici Lige nacija kada je Englez pao ko pokošen i ubrzo je iznet na nosilima sa terena.

Defanzivac Reala, koji je takođe često bio sklon povredama kada je video da je Šo već prebačen u bolnicu gde mu je ustanovljen potres mozga, tražio je od reprezentativnog druga Davida De Hee broj telefona maleroznog Engleza, koji sa golmanom nastupa u Mančester junajtedu.

U meču odigranom u subotu uveče na Vembliju Španija je savladala Englesku 2:1, sva tri gola su viđena u prvom poluvremenu, dok je drugih 45 minuta ostalo u senci nesrećne povrede engleskog beka.