Četiri gola u derbiju Valensije

02.09.2018

12:28

Fudbaleri Levantea i Valensije odigrali su nerešeno 2:2 u meču trećeg kola Primere.

RepublikaFoto: instagram.com/valenciacf
FK Valensija

U derbiju Valensije bilo je veoma uzbudljivo. U prvom poluvremenu viđena su tri gola. Poveo je Levante u 13. minutu golom Martija Rodžera, koji je posle loše intervencije golmana gostiju poslao loptu u protivnički gol.

Izjednačenje Valensiji doneo je Čerišev samo tri minuta kasnije, kada mu je asistirao Soler.

Za novo vođstvo Levantea pogodio je Rodžer, koji se u 33. minutu po drugi put upisao u listu strelaca.

Drugo izjednačenje Valensije bilo je u režiji Danijela Pareha, koji je u 51. minutu bio precizan sa bele tačke.

Do kraja utakmice viđeno je još nekoliko šansi, ali promene rezultata nije bilo.

Levante je od 76. minuta ostao sa igračem manje, pošto je Koke zbog oštrog starta zaradio drugi žuti karton.

Levante je trenutno peti na tabeli sa četiri boda iz tri kola. Vlaensija je na 15. poziciji, zabeležila je drugi remi i ima dva boda.