Murinjov Junajted doživeo DEBAKL, a da li će on preživeti?

27.08.2018

21:16

Fudbaleri Totenhema demolirali su Mančester junajted 3:0 (0:0) na Old Trafordu u trećem kolu Premijer lige.

Murinjo u problemu!

"Crveni đavoli" su kontrolisali meč u prvom poluvremenu, imali nekoliko dobrih prilika, čist zicer je propustio Romelu Lukaku, a onda je, kako to biva, usledila kazna i to brutalna.

Totenhem je na startu drugog poluvremena pokazao da je bolji, predvođen Kristijanom Eriksenom i kapitenom Harijem Kejnom, za samo dva minuta su pokorili "Old Traford".

Kapiten je načeo mrežu Junajteda u 50. minutu, a samo dva minuta kasnije Lukas Mura je duplirao vođstvo.

Tačku na meč je šest minuta pre kraja drugim golom stavio Mura, na asistenciju Kejna.

Junajted je pokazao dosta nedostataka na ovom meču, loša odbrana, neogranizovanost u napadu, Žoze Murinju ni izmene nisu urodile plodom, očigledno je da "Đavoli" u ovom trenutku ne mogu da pariraju Sitiju, Liverpulu, a ni Totenhemu.

Već dugo se priča o smeni na klupi "Đavola", s obzirom na to što imaju dva od tri poraza u Premijer ligi, neka promena se mora desiti da bi se Junajted pokrenuo.