REALIZACIJA IZOSTALA: Milivojevićev Palas se ispromašivao, Votford upisao još jednu pobedu!

26.08.2018

14:58

Fudbaleri Votforda pobedili su kao domaćini Kristal Palas sa 2:1, u trećem kolu Premijer lige.

Drugi poraz za Kristal Palas!

Srpski fudbaler, Luka Milivojević je odigrao dobar meč, ali njegov tim je pretrpeo drugi poraz od početka sezone.

Do trijumfa "Stršljenove" su doveli Roberto Pereira (53. minut) i Hose Holebas (71. minut). Jedini pogodak za Kristal Palas postigao je Vilfred Zaha u 78. minutu.

Tokom prvog poluvremena gosti su bili mnogo bolji protivnik od Votforda, nizali su šanse, imali su inicijativu na terenu, ali je Ben Foster neverovatno branio. Palas je igrao veoma dobro, ali je realizacija nedostajala, tako da tim Luke Milivojevića ima za čim da žali.

Prvo je stopostotnu priliku odbradnio Foster Bentekeu, a potom je još boljom intervencijom odbranio šut Mekarturu.

Benteke je šansu imao u 83. minutu, potom je i Aleksander Sorlot zapretio golu Votforda, međutim na kraju ostalo je 2:1 za domaći sastav.

Votford u sledećem kolu dočekuje Totenhem, dok je Kristal Palas domaćin Sautemptonu.