Ibrahimović nadomak 500. gola u karijeri

25.08.2018

09:43

LA Galaksi je igrao nerešeno, 1:1 za ekipom Los Anđelesa, a jedini gol za domaće postigao je Zlatan Ibrahimović koji je uoči ovog meča, u svom maniru poručio da je jednostavno - najbolji.

Zlatan Ibrahimović

Ibra je pogodio u 15. minutu na asistenciju Kamare, ali je sudija morao da konsultuje VAR tehnologiju, jer je jedan igrač protivničke ekipe sa gol linije izbio loptu u polje.

Ipak, snimak je pokazao da je u tom pokušaju zamalo zakasnio, lopta je prečla gol liniju i Ibrahimovićev pogodak je priznat.

To je njegov 16. gol u MLS ligi, ukupno 499. u karijeri, a izjednačenje LA-u doneo je Karlos Vela iz penala u 51. minutu utakmice.

LA FC je ostao na drugom mestu Zapadne konferencije sa 43 boda, LA Galaksi je peti sa 38.