Srbin debitovao za novi klub, ali ga neće upamtiti po dobrom!

18.08.2018

20:15

Doskorašnji napadač Partizana Đorđe Jovanović debitovao je danas u dresu svog novog kluba, belgijskog Lokerena. Ipak, njegov tim je pretrpeo ubedljiv poraz protiv Standarda iz Liježa (0:3).

Đorđe Jovanović

Gosti su poveli u 63. minutu kada je M'Poku pogodio mrežu Lokerena, a samo četiri minuta kasnije, trener domaćih je na teren poslao srpski ofanzivni tandem - Marko Mirić i Đorđe Jovanović.

Ipak, umesto eventualnog izjednačenja, do kraja je Lokeren doživeo ubedljiv poraz. Karsela-Gonzales je u 78. minutu duplirao prednost Standarda, a konačnih 0:3 postavio je Bastijen u poslednjim trenucima utakmice.

Neće ga upamtiti po dobrog rezultatski gledano, ali svakako da je debi, sam po sebi, veliki uspeh za mladog Jovanovića.