(VIDEO) Prijović srušio Bazel!

24.07.2018

19:26

Fudbaleri PAOK-a slavili su u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv ekipe Bazela na svom terenu - 2:1 (1:1).

RepublikaFoto: twitter.com/Football League Zone

Fudbal u Grčkoj nije bio u prvom planu. Navijači crno-belih su na ovom meču napali Vladu Grčke zbog požara u kojem je stradao veliki broj ljudi.

Na samom terenu domaći su bili odlični. Strelac za ovaj tim bio je i naš Aleksandar Prijović. On je pri rezultatu 1:0 u 80. minut bio strelac! Srbin je nastavio u sjajnom ritmu u kom je bio i prošle sezone.

Revanš je za sedam dana, a Bazel je ostao u igri zbog gola u gostima koji je u 82. minutu postigao Ajeti.