Belgijancima bronza: Najveći uspeh u istoriji

14.07.2018

15:50 >> 15:42

Fudbaleri Belgije osvojili su bronzu na Mundijalu u Rusiji, pošto su u borbi za treće mesto savladali Englesku sa 2:0.

Slavlje

Belgijanci su u prvom poluvremenu bili bolji tim, a poveli su već u petom minutu preko Menijea.

U drugom poluvremenu Englezi su igrali otvorenije, pokazavši želju za nadigravanjem. Najbolju priliku na meču za "Gordi albion" imao je Dajer. Prebacio je golmana Kurtou, ali je klizećim startom sa gol linije loptu sklonio Pickford.

Belgijanci su pretili iz kontri, a ono što Lukaku nije uspeo da pogodi, uspeo je Azar na asistenciju De Brujena u 82. minutu, čime je postavljen konačan rezultat.

U nedelju od 17 časova pratimo meč za šampiona sveta Francuska - Hrvatska

Tok meč:

90. minut: Kraj utakmice

82. minut: GOOOL: Englezi su napadali u drugom poluvremenu ali gol postiže Begija preko Edina Azara na asistenciju De Brujnea

80. minut: Kakva kontra Belgije, ovo bi bio najlepši gol, najlepa akcija na Mundijalu, šteta što nije krunisana golom a za to se pobrinuo Pickford

70. minut: Dajer je prebacio Kurtou ali je Aldervаjreld uklizao i loptu izbio van gol linije

68. minut: Dajer šutira dsa distance ali slabo za Kurtou

56. minut: Kevin de Brujne je fenomenalnim pasom spojio Lukakua sa golom, međutim napadaču je lopta za trenutak pobegla

53. minut: Azar se zaigrao i pokazuje sav svoj talenat i znanje

46. minut: Drugo poluvreme je počelo. A pred vama je statistika prvog

I poluvreme

45. minut - Belgijanci sa golom prednosti odlaze na poluvreme

35. minut - Azar preti golu Engleza ali nije pogodio mrežu

30. minut: Definitivno su Belgijanci više pokazali u prvih pola sata igre i zasluženo vode

10. minut - Pored gola koji su dali, Belgijanci imaju terensku inicijativu, Lukaku je u jednom napadu mogao da proigra samog Azara međutim odlučio se za De Brujnea koji je bio među Englezima pa nije bilo opasnosti po drugi gol. Belgijanci pružaju bolju igru

5. minut - GOOOOL: Menije koji nije mogao da igra protiv Francuske trese mrežu Engleza za 1:0

1. minut - Utakmica je počela

15. 50 - Učinak golgetera dve selekcije

15.31 - Evo i sastava timova:

15.30 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen utakmici za treće mesto na SP. Igraće Belgija i Engleska, a sve ja popularnije mišljenje da ovaj susret baš niko ne voli da igra.