Katai ponovo blista: SLAO AMERE PO BUREK

01.07.2018

07:11

Fudbaleri Čikago Fajera savladali su Njujork Siti sa 3:2 kod kuće u uzbudljivom meču, sa dva preokreta, a junak pobede domaćeg tima bio je bivši napadač Crvene zvezde Aleksandar Katai.

RepublikaFoto: twitter.com/ChicagoFire
Aleksandar Katai

Srbin sa mađarskim pasošem Nemanja Nikolić doneo je prednost ekipi Veljka Paunovića u šestom minutu, ali su do poluvremena gosti preokrenuli golovima Tajurija u 36. i Bergeta u 40.

A onda je, početkom drugog poluvremena na scenu stupio Katai i golovima u 47. i 52. doneo preokret i ispostavilo se pobedu Čikagu.

Od starta drugog dela igre na scenu je stupio Katai i sa dva gola, u 47. i 52. minutu, vratio vođstvo svom timu što je, ispostaviće se, bilo dovoljno za tri boda.

Kod prvog pogotka je sjajno ušao u sredinu sa desne strane i slabijom levom nogom poslao loptu u dalji ugao, dok je drugi kruna fenomenalne solo akcije.