(VIDEO) Leverkuzen deklasirao Ajntraht, novi poraz Hamburgera

14.04.2018

16:03

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili su na svom terenu Ajntraht 4:1 u derbi meču 30. kola Bundeslige.

Slavlje fudbalera Bajera

Bajer je poveo u 20. minutu golom Julijana Branta, a izjednačio je Marko Fabijan u 23. minutu. Preostala tri gola za Bajer postigao je Kevin Foland, u 71, 77. i 88. minutu.

Luka Jović je ušao u 78. minutu za ekipu Ajntrahta, dok je Mijat Gaćinović bio na klupi za rezerve.

Hofenhajm je na svom terenu pobedio Hamburger sa 2:0 golovima Serža Gnabrija i Adama Salaja u 27. minutu. Filip Kostić odigrao je ceo meč za Hamburg.

Fudbaleri Bajerna pobedili su Borusiju Menhengladbah 5:1. Borusija je povela u devetom minutu golom Josipa Drmića, ali je Bajern do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat pogocima Sandra Vangera, u 37. i 41. minutu. Asistent kod oba gola bio je Tomas Miler.

Pobedu šampiona Nemačke u drugom poluvremenu potvrdili su Tijago Alkantara u 51, David Alaba u 68. i Robert Levandovski u 82. minutu.

Bajern na prvom mestu ima 75 bodova, dok je Borusija iz Menhengladbaha osma sa 40 osvojenih bodova.

Fudbaleri bavarskog kluba u narednom kolu gostuju Hanoveru, a Borusija dočekuje Volfsburg.

Herta je u Berlinu pobedila Keln sa 2:1, a Štutgart i Hanover odigrali su nerešeno 1:1.