(VIDEO) Ninković u stilu Mesija i Ibre

03.04.2018

20:44

Fudbaleri Sidneja pobedili su na gostovanju Suvon sa 4:1 u petom kolu grupne faze azijske Lige šampiona.

RepublikaFoto: instagram.com/sydneyfootballclub
Ilustracija: Foto

Prvak Australije je ubedljivo slavio u Južnoj Koreji, a strelac prvog gola bio je srpski vezista Miloš Ninković u 23. minutu.

Bivši kapiten Crvene zvezde postigao je veoma lep gol, kada je posle kontre lobovao golmana Suvona Šin Hvan Jonga.

Samo minut kasnije crnogorski internacionalac Dejan Damjanović je pogodio za Suvon, ali su potom za Sidnej bili strelci Aleks Broske u 31, Adrijan Miržejevski u 79. i Bobo u 90+1. minutu.

Sidnej ima pet bodova na trećem mestu na tabeli, pa će šansu za prolaz u nokaut fazu tražiti u poslednjem kolu kada je domaćin Šangaj Šenhui.

U ostalim mečevima Serezo Osaka je pobedila Džedžu sa 2:1 (Katajama 16, Kakitani 34 - Džin Seong Uk 90+2), dok su nerešeno igrali Buriram i Guangdžou Evergrande 1:1 (Ju Džun Su 90+2 - Ženg Long 20).