(VIDEO) Kataijev gol na debiju nedovoljan za Čikago!

11.03.2018

08:48

Fudbaleri Čikago Fajera doživeli su poraz u spektakularnom susretu protiv Sporting Kanzas sitija sa 4:3, a timu Veljka Paunovića nije pomogao ni gol na debiju Aleksandra Kataija.

Katai se pokazao u prvom meču za Čikago

Uspeo je Čikago da se vrati i preokrene nakon što je gubio 2:0 sa tri gola za 12 minuta, ali je na kraju ipak poražen.

Prvo je Katai nakon asistencije Švajnštajgera pogotkom glavom smanjio na 2:1, a Nikolić četiri minuta kasnije poravnao rezultat na 2:2 posle kornera srpskog internacionalca. Isti igrač je u 82. preokrenu rezultat, Čikago je poveo 3:2, ali nije uspeo da sačuva prednost.

Već u 83. Medranda poravnava na 3:3, da bi četiri minuta pre kraja Gutijeres drugim golom na meču doneo pobedu gostima.