(VIDEO) Da li je Vengeru sada došao kraj? Brajton pobedio Arsenal!

04.03.2018

14:17 >> 15:24

Fudbaleri Arsenala izgubili su od ekipe Brajtona na gostovanju (2:1) u 29. kolu Premijer lige.

Arsen Venger

Posle kornera, Dafi je glavom spustio za Danka, a ovaj zategao loptu pod prečku za 1:0.

Verovali ili ne, ovo je Arsenalu 11. meč u nizu da nisu uspeli da sačuvaju mrežu, što je najduži niz još od februara 2002. godine kada su takođe vezali toliko mečeva na kom su primili barem gol.

Tu nije bio kraj Arsenalovom košmaru, pošto je 26. minutu usledila očajna reakcija odbrane, brz napad domaćih, Gros u trepavicu pogađa Mareja, a ovaj glavom za 2:0.

U 43.minutu Obamejang je uspeo da smanji prednost.

Ipak, to je bilo sve... U nastavku su mreže mirovale a Arsenal je sada ostao bez Lige šampiona. Ostala je još samo nada da će preko Lige Evrope uspeti da se plasira u elitno takmičenje.