Treća pobeda Valensije - Igrao Maksimović

25.02.2018

19:43

Fudbaleri Valensije su na svojoj "Mestaji" savladali Real Sosijedad sa 2:1 u okviru 25. kola španske Primere.

RepublikaFoto: instagram.com/valenciacf
Fudbaleri Valensije

Junak treće uzastopne pobede Valensije bio je Santi Mina, strelac oba gola za domaći sastav.

Mina je doveo svoj tim u vođstvo desetak minuta pre kraja prvog poluvremena, gosti iz San Sebastijana su izjednačili posle desetak minuta igre u nastavku, da bi Mina svojim drugim golom doneo trijumf "slepim miševima" u 68. minutu meča.

Zanimljivo, Real Sosijedad je gotovo duplo više imao loptu u svom posedu od Valensije, uputio više udaraca ka golu od rivala, ali se ipak vraća kući praznih šaka.

Poslednjih deset minuta za pobednički tim odigrao "zlatni orlić" Nemanja Maksimović, Marselino ga je uveo u igru umesto Rodriga.