(VIDEO) LUKIĆ NAPRAVIO PENAL: Sosijedad se igrao sa Levanteom

18.02.2018

13:28

Fudbaleri Sosijedada pobedili su na svom terenu ekipu Levantea 3:0 u meču 23. kola španskog prvenstva.

RepublikaFoto: twitter.com/RealSociedad
Slavlje fudbalera Sosijedada

Domaći su poveli već u 10. minutu. Fudbaler Levantea Saša Lukić napravio je faul u svom kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na belu tačku. Bivši igrač Partizana je dobio žuti karton, a Ćabi Prijeto je bio siguran sa 11 metara. Lukić je zamenjen u poluvremenu.

Na 2:0 povisio je Huanmi u 38. minutu. Konačan rezultat postavljen je u 55. minutu, a u strelce se upisao Kanales.

Sosijedad sada zauzima 12. poziciju na tabeli sa 29 bodova. Levante je 17. sa 20 bodova.

Sosijedad će u narednom kolu gostovati Valensiji, dok će Levante dočekati Betis.