17.02.2018

19:41

Fudbaleri Kjeva prekinuli su post i posle 10 kola zabeležili trijumf.

Ilustracija: Foto

Fudbaleri Kjeva su pobedili Kaljari rezultatom 2:1 u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Do prvog gola se čekalo sve do 74. minuta kada su domaćini poveli preko Emanuela Đekarinija.

Samo dva minuta kasnije Roberto Inglese je duplirao prednost. Igrao se 82. minut kada je Leonardo Pavoleti postigao pogodak z agoste, ali to nije bilo dovoljno da njegova ekipa izvuče bod.

Ovo je bila dugo čekana pobeda Kjeva s obzirom na to da je poslednji put slavio 25. novembra protiv Spala.

U narednom kolu, Kjevo, u nedelju 25. februara gostuje u Firenci, dok u ponedeljak Kaljari dočekuje Napoli od 20.45.