(VIDEO) PREOKRET ZA PAMĆENJE: Monako gubio 0:2, a onda sa igračem manje stigao do pobede!

04.02.2018

22:30

Fudbaleri Monaka pobedili su na svom terenu ekipu Olimpika iz Liona 3:2 u meču 24. kola francuskog prvenstva.

RepublikaFoto: twitter.com/SE0NGNAM
Falkao slavi sa saigračima pobedu protiv Liona

Lion je vodio 2:0 i imao je igrača više, ali su fudbaleri Monaka uspeli da naprave veliki preokret i da dođu do pobede.

Golove za Lion postigli su Dijaz u 12. i Traore u 28. minutu. Traore je u 31. minutu smanjio na 2:1, a onda je Falkao promašio penal u 36. minutu. Golman Liona Antoni Lopez je zaustavio udaraca Kolumbijca, ali je Falkao natrčao na loptu i smestio je u mrežu.

U finišu prvog poluvremena isključen je Traore, pa je tako Monako ostao sa fudbalerom manje. Domaćin je napadao u drugom poluvremenu iako je imao igrača manje, a Lopez je u 88. minutu doneo pobedu domaćem timu.

Monako je treći na tabeli 50 bodova, dok je Lion četvrti sa 48.

Monako u narednom kolu gostuje Anžeru, dok Lion čeka ekipu Rena.