(VIDEO) Inter ponovo remizirao

03.02.2018

22:14

Fudbaleri Intera i Krotonea odigrali su nerešeno 1:1 u meču 23. kola italijanske Serije A.

Krotone je odneo bod iz Milana

Inter je poveo golom Edera u 23. minutu, a izjednačenje gostima doneo je Andrea Barberis u 60.

Ovo je Interu bio peti uzastopni remi u Seriji A. Klub iz Milana nije pobedio na poslednjih osam mečeva u italijanskom prvenstvu. Inter se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 45 bodova.

Krotone je na 17. mestu sa 20 bodova. Fudbaleri Intera u narednom kolu dočekuju Bolonju, dok Krotone na svom terenu igra protiv Atalante.

Sampdorija i Torino igrali su 1:1. Domaći su poveli golom Toreira u 11. minutu, a izjednačio je Akva u 25. minutu. Torino je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 73. minutu isključen Akva.

Adem Ljajić i Vanja Milinković-Savić bili su na klupi za rezerve u ekipi Torina.

Sampdorija je šesta sa 38 bodova, dok je Torino deveti sa 33.