(VIDEO) SRBIN TRAGIČAR: Nastasić pocrveneo u porazu Šalkea, Bajern siguran

03.02.2018

16:28

Fudbaleri Bajerna pobedili su u gostima ekipu Majnca 2:0 u meču 21. kola Bundeslige.

Sudija pokazuje drugi žuti karton Nastasiću

Golove za Bajern postigli su Riberi u 33. i Rodrigez u 44. minutu.

Verder je u gostima pobedio Šalke 2:1. Domaći su poveli golom Konopljanke u 24. minutu. Gosti su izjednačili u 79. minutu preko Krusea. Prethodno je fudbaler Šalkea i srpski reprezentativac Matija Nastasić isključen. On je prvi žuti karton zaradio u 22, a drugi u 78. minutu. Pobedu gostima doneo je Junuzović u 93. minutu.

Miloš Veljković je odigrao ceo meč za Verder.

Volfsburg i Štutgart igrali su 1:1. Volfsburg je poveo golom Origija u 24. minutu, a izjednačio je Gomez u 60.

Herta i Hofenhajm su takođe igrali 1:1. Gosti su poveli preko Kramarića u 38. minutu, a izjednačio je Kalu u 58. Na meču Frajburg - Leverkuzen nije bilo golova.

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na gostovanju Borusiju Menhengladbah sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Ademola Lukman u 88. minutu.

Prvo mesto na tabeli Bajern sa 53 boda, dok je Leverkuzen i Lajpcig imaju po 35.