(VIDEO) NEKA SE PRIPREMI SILEKS: Remi Zvezde sa Amkarom

31.01.2018

10:36

Fudbaleri Crvene zvezde i ruskog Amkara odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) u prijateljskoj utakmici odigranoj na pripremama crveno-belih u Antaliji.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com
Detalj sa utakmice Zvezda - Amkar

Crvena zvezda je povela u 30. minutu golom Milana Rodića. Ruski klub je do izjednačenja stigao golom Budkovskog u 35. minutu.

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević za ovaj meč izveo je trenutno najjači sastav. U timu nije bilo Gelora Kange, koji će karijeru nastaviti u Sparti, kao i Ričmonda Boaćija koji bi uskoro mogao da napusti crveno-bele

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Le Talek, Rodić, Donald, Jovičić, Krstičić, Radonjić, Ben, Pešić.

Igrali su još: Nikolić, I. Ilić.

Amkar: Nigmatulin, Idovu, Belorukov, Sivakou, Zanev, Ogude, Miljkovič, Komolov, Gol, Bodul, Budkovski.

Crveno-beli danas od 17 sati igraju drugu utakmicu u Antaliji, a rival je makedonski Sileks.